Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 508 komentarzy

uwagi emerytki

elig - jestem na emeryturze i lubię to

Moje komentarze

 • @Poruszyciel 14:41:45
  Jedyną metodą uzyskania „właściwego obrazu twórczości Elig” jest przeczytanie moich notek. Wszystkie sa dostępne w sieci. Nie będę rozmawiać ze Space, tak jak nie dyskutowałabym na przykład z Żakowskim, Wrońskim, czy Michnikiem. Space stosuje bowiem tę samą metodę, co „GW”. Wyrywa fragment wypowiedzi swego przeciwnika i pastwi się nad nim. Zdanie ” „W dniu 11 września 2001 arabscy terroryści zniszczyli dwa bliźniacze wieżowce World Trade Center.” jest PRAWDZIWE. BEZPOŚREDNIMI sprawcami zamachów 11 września BYLI arabscy terroryści z Al Kaidy. Ta organizacja przechwalała się tym, uważając tę akcję za swój wielki sukces. Był też proces sądowy wspólników terrorystów. Opowieści o supernowoczesnych materiałach wybuchowych są bez sensu, a gwałtowne zawalenie się wież wynikało z tego, że miały one szkielet stalowy. W Polsce takich budynków Straż Pożarna w ogóle nie dopuszcza do eksploatacji /patrz – słynna sprawa cyrku na Powiślu/. Inną rzeczą jest, że jakaś tajna służba inspirowała zapewne tych Arabów i słuzyła doradztwem. Nie podejrzewam tu ani służb amerykańskich, ani izraelskich, ponieważ państwa te na zamachu NIE skorzystały. Znaczne korzyści odniosła natomiast Rosja, choćby w postaci znacznego wzrostu cen ropy naftowej i odwrócenia uwagi USA od sceny europejskiej. Dlatego więc sądzę, że to Rosjanie uruchomili swoja agenturę. Moja notka, do której przyczepił się Space, była jednak na zupełnie inny temat i nie zajmowałam sie w niej zamachami z 11 września 2001.
  UWAGA: Blogerka Elig i arabscy terroryści
 • @Internaut
  Radzę dotrzeć do skasowanych notek za pomocą kopii Google. Ja wpisałam w Google: internaut salon24 "polityczny gwiezdny i przeczytałam Pana notki z 2010 r. Jeśli pamięta Pan tytuły notek lub jakieś słowa kluczowe, to jest to jeszcze prostsze. Na właściwy adres w wyszukiwarce trzeba najechać /nie klikać !!!/. Wtedy po prawej pojawi się podwójna strzałka. Gdy się na nią najedzie - pojawi się menu. Trzeba kliknąć w link "kopia" na dole i można czytać i kopiować tekst.
  Ponad dwuletni dorobek na Salonie poszedł w 3,14-zdu
 • Adres strony,gdzie można się podpisać
  http://blogerzystopcenzurze.wordpress.com
  Blogerzy przeciw cenzurze - apel
 • @coryllus i eska
  W całej tej dyskusji padło tylko jedno ważne zdanie, którego autorem jest Carcajou. Brzmi ono: Jeśli masz wizje i pomysły (...) to umów się z Oparą (nie czekając na zabieganego Łazarza)....". To plus liczne teksty p. Opary mówi wszystko o przyszłości Nowego Ekranu.
  Kryteria wartości, kryteria kompromitacji
 • @traszka
  To niewątpliwie jest problem. Jak skłonić grupę ludzi, by dobrowolnie wyrzekła się przywilejów?
  O degeneracji polskiego parlamentu
 • @jakk
  Wydaje mi się, ze poseł przy prawidłowym podejściu do pracy w parlamencie, powinien raczej zyskiwać kwalifikacje, a nie tracić.
  O degeneracji polskiego parlamentu
 • @Mikołaj Kwibuzda
  Przecież wystarczy kliknąć :)))
  Katastrofa Tu-134 w Rosji - czy stał za tym Izrael?
 • @Mikołaj Kwibuzda
  Ja takich tez nigdy nie głosiłam.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @coryllus
  Zawsze znajdzie się grupka maniaków, którzy będą opowiadać o sobie nawzajem, jacy to są wspaniali. Dokładnie tak, jak Dziękuję i Fiatowiec powyżej.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @Mikołaj Kwibuzda
  To prawda, polityka administratorów portali jest ważna. Wiąże się ona z omawianymi przeze mnie postawami czytelników. Lubią oni czytać o sprawach znanych im z mediów, a redaktorzy troszczą się o klikalność. Ścios nie stał się gorszym publicystą przez to, że dał Panu bana. Nadal warto go czytać.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @coryllus
  Nie jestem tego pewna. Jako niszowy portal typu kontrowersje.net może to przetrwać długo. Utrzymanie bieżące takiej witryny to wydatek rzędu 600-1000 zł miesięcznie.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @Dziękuje
  Mam nadzieję, że robi Pan lepsze pasy bezpieczeństwa niż wpisy w blogu. Od tych pasów może czasem zależeć ludzkie życie, od Pana notek i komentarzy na szczęście nie.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @carcajou
  Nawet ewentualne uleczenie mnie nie rozwiąże żadnego z problemów Nowego Ekranu :)))
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @Coryllus
  To jest świetny tekst, tyle, że ukazał się co najmniej półtora miesiąca za późno. Jak Pan sam widzi, nie został tu już prawie nikt z kim warto byłoby o nim dyskutować. Z Fiatowcem, Gallux i Dziękuję nie ma o czym gadać. Parę dni temu odeszli z NE Ewaryst Fedorowicz i Kokos26. Wymienieni wyżej trzej blogerzy nie są w stanie zastąpić nawet jednego z nich. To prawda, że w NE nie ma cenzury, ale też jest coraz mniej treści, które można by ewentualnie ocenzurować. Optymistyczne pokrzykiwania Carcajou niczego tu nie zmieniają. Podejrzewam zresztą, że mogą one w istocie być objawem ukrytej desperacji.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @R.Zaleski
  Też się staram, choć nie zawsze się to udaje.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @Nida
  To prawda, ale prawicowe portale i gazety częściej wolą się podgryzać niż współpracować.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @cyborg59
  Przeczytałam, odpowiedziałam i wykorzystałam informacje podane przez Pana przy pisaniu tego skrótu. Dziękuję !!!
  Ciemność widzę, ciemność....
 • @armiaharów
  Moim zdaniem Amerykanie przede wszystkim nie mogą dopuścić do powstania Związku Europejskiego, względnie osi Paryż-Berlin-Moskwa. W zeszłym wieku stoczyli w końcu dwie wojny światowe, by do tego nie doszło.
  Miedwiediew - Rosja - reformy - co jest grane?
 • @coryllus
  Proszę napisać coś o tych przypadkach, bo ja takich nie znam. Jeśli chodzi o Szymowskiego, to mam raczej zwyczaj czytać tekst, a nie przede wszystkim oglądać obrazki. Tekst jest ciekawy - zdjęcia do d....
  Czy w Polsce istnieje prawica
 • @coryllus
  Nic z tego nie rozumiem. Co ma /ukrywany, jak sądzę/ fetyszyzm jakiegoś polityka do prawicy. To może wcale nie wpływać na jego sprawność, a i jako przedmiot szantażu jest do d.... Książkę Szymowskiego akurat czytałam i wydała mi się najsensowniejsza z dzieł poświęconych tej tragedii. Sąd znęca się nad Kaczyńskim na jego własne życzenie. Tylko skończony dureń zrzeka się immunitetu w jego sytuacji, gdy wiadomo, że wrogowie nie cofną się przed niczym. Poza tym, po cholerę gadał, że łykał jakieś proszki. Długi jęzor jest kosztowny. Jeśli już ktoś napisał coś o Smoleńsku, to dlaczego niby nie wolno tego oceniać? Można zarzucać prawicy nieudolnych przywódców, kłótliwość, podejrzliwość na zmianę z naiwnością, ale nie to o czym Pan pisze.
  Czy w Polsce istnieje prawica

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031